UBYTOVÁNÍ

Standartně náš penzion nabízí celkem 10 lůžek ve 2 apartmánech ( 4+6 osob ), zde je  navíc možnost 2-3 přistýlek formou samostatných postelových matrací. Tedy zde celkem 13 osob. Apartmány jsou plně vybavené, každý s vlastní kuchyňkou, vlastním WC, sprchou, televizí, klimatizací atd., ve spodní části penzionu je velká společenská místnost pro 30 osob, s vlastním výčepním zařízením na 3 druhy piva (3 kohouty), další televizí atd.... 

 

Nicméně v případě poptávky větší skupiny, pronajímáme i celý dům (naše apartmány jsou v zadní části domu, přední část domu po celý rok nepronajímáme, pouze na vytížené termíny a pouze uceleným skupinám).

V této části domu máme celkem 2 pokoje ( 1x pokoj s manželským lůžkem + 1x pokoj s manželskou postelí + rozkládacím dvoulůžkem ) + 1 velkou samostatnou světnici s pecí - 3-4 osoby spí na této peci ( vejdou se 3 osoby - děti zcela určitě, možná i 4 ...- pec je 2,3 metru široká), v této světnici je standartně ještě jedno rozkládací dvoulůžko + 1 samostatné rozkládací jednolůžko). Zde je možnost i přistýlek na postelových matracích….

Tedy v této části domu ještě dalších 13 pohodlných míst na spaní + přistýlky...

Tato část domu navíc disponuje společnou kuchyní s plným vybavením, koupelnou jak s vanou. tak se sprchou, WC a velkou světnicí cca. 55m2 ( tam kde se spí na peci ).

Dohromady tedy např. pro velké skupiny můžeme nabídnout celkem až 26 míst na spaní + eventuálně ještě i další přistýlky ve světnici….

Ale ubytování u nás najde u rodina s dětmi, nebo manželský či jakýkoliv pár.

 

Celý dům disponuje bezplatnou Wi-Fi, domácí zvířata jsou možná a zdarma.

V ceně je kompletní spotřeba elektřiny, vody a plynu (plynem se vaří v přední části domu)

Apartmány penzionu mají klimatizace.

Naše nabídka zahrnuje komplet povlečení, ručníky, spotřeby vody, energií a turistickou taxu.

 

Ceny - viz. ceník.

 

U TÝDENNÍCH pobytů obdržíte jako BONUS ZDARMA:

- WELCOME DRINK pro každého - koktejl namíchaný nealko pro děti a alko pro dospělé

- pro každého dospělého 3 piva

- v zimním období zajištění skipasů dle Vaší specifikace a platby předem - nebudete muset 1.den čekat u pokladny a půjdete rovnou k lanovce

 

SAUNA k dispozici v nedalekém wellness ( 300 metrů od našeho penzionu ).

Cena: 290,-Kč/2 osoby/hodinu, KAŽDÁ DALŠÍ OSOBA PLATÍ 90,- Kč/osobu/hodinu
Možnost objednat i whirlpool, páru a masáže

NOVINKA v naší zimní nabídce - SKIJÖRING - jízda na lyžích za koněm a mnoho dalšího....