KOUPÁNÍ ZA ŠPATNÉHO POČASÍ V LÉTĚ + KOUPÁNÍ V ZIMĚ

Krásný, zajímavý a různorodý Aquapark Babylon

Je to jeden z nej...krytých Aquaparků v České republice. Množství tobogánů, klouzaček, vířivky, saunový svět, jeskyně, divoká řeka a jiné atrakce. Nechybí sauny, relaxační prostory ani občerstvovací stánky.

Letos nově vždy večer i LASER SHOW s působivou hudbou přímo nad vodní hladinou v Aquaparku - jediná show tohoto typu v ČR. To musíte vidět !

A to vše za jedno vstupné ! Děti na tobogány, rodiče za relaxem do sauny atd., atd., atd...

 

Součástí Centra Babylon je i rozsáhlý wellness ( na ploše přes 1.000m2) s možností klidné relaxace. Zde je již vstupné oddělené od vstupného do Aquaparku Babylon. Ale wellness opravdu stojí za návštěvu.

 

Návštěva Babylonu v Liberci je také možnost zahrát si bowling, jít do IQ PARKU (jedna z nejvíce navštěvovaných atrakcí v celém regionu), navštvit Lunapark, zahrát si Adventure golf, jít do XD kina, zahrát si Laser Game a mnoho dalšího.

Pro celou rodinu i pro skupiny dospělých je od 01.04.2014 v areálu naproti Centru Babylon otevřena iQLANDIA - supermoderní, jedinečné Science Centrum, kde se seznámíte interaktivní formou s moderními technologiemi, lidským tělem a dalším, nechybí tu ani planetárium a mnoho jiného

 

Městský bazén Liberec je pro sportovnější zážitek. Má 50 metrový bazén pro pohodlné plavání. Také zde jsou 2 dlouhé tobogány, divoká řeka, sauna, pára, fitness, brouzdaliště.

 

- cca. 200 metrů od našeho penzionu Margareta je plně vybavené wellness ve 4**** hotelu – sauna ( 290,- Kč/ 2 osoby/ hodinu + 90 Kč každá další osoba/ hodinu – max. 6-8 osob najednou),dále pára, vířivka…. (wellness 2 roky staré )