CYKLOTURISTIKA + TURISTIKA

V dosahu našeho penzionu je nepřeberné množství možností na pořádání cyklovýletů a turistických výletů. Nejvíce informací získáte na stránkách: "Putování krajem trojzemí" - tzn. pohraničí Česka, Polska a Německa. Stránky jsou ve 4 jazycích a naleznete zde až 20 tipů na výlety po okolí. Jako příklad vybíráme trasy, které vedou bezprostředně okolo našeho penzionu:
- Cyklovýlet "Přes Vápenný do Kryštofova údolí"
- Cyklovýlet "Na kole krajem pískovcových skal"


Dále můžete využít cyklotrasy v blízkých Jizerských horách - na Jizerské magistrále. Zdatnější se mohou vydat na kole na Ještěd s krásným výhledem na Liberec, při dobré viditelnosti až do Krkonoš. Na Ještěd se dá také dostat pohodlně. Doveze vás lanovka (vás za 60,- Kč a kolo zdarma), pak Vás čeká krásná cesta po hřebeni a nakonec z kopce dolů až do pohodlí penzionu.


U nás v hornaté krajině je cykloturistika skutečným zážitkem, proto je v našem kraji velice oblíbená. A co vy? Také máte chuť na aktivní odpočinek? Pro ty lenivější dny tady máme pár příkladů na kratší, ale zajímavé výlety, jak na kole, tak po svých. Detaily kam, zjistíte přímo u nás v penzionu.